P24Now – wszystko co musisz o nim wiedzieć?

Polscy konsumenci mają do dyspozycji coraz wygodniejsze metody płatności za zakupy online. Zależnie od potrzeb i preferencji użytkownika, popularnością cieszą się między innymi płatności odroczone, raty online (także 0%) oraz limity odnawialne. A może warto zyskać dodatkową elastyczność finansową i korzystać ze wszystkich trzech metod jednocześnie? Na tę potrzebę doskonale odpowiada usługa P24Now. Co warto wiedzieć o tej innowacyjnej, i zapewniającej komfort finansowy, metodzie płatności?

P24Now – zakupy z elastycznością finansową 3 w 1

P24Now to stosunkowo nowa usługa uruchomiona przez popularnego operatora płatności – Przelewy24. Powstała z myślą o klientach sklepów internetowych, którzy lubią korzystać z nadarzających się okazji zakupowych niezależnie od tego, czy aktualnie dysponują wystarczającymi środkami. Zdarza się, że ze względu na dopiero zbliżający się termin wypłaty, szansa na zakupy w naprawdę atrakcyjnej cenie może przejść konsumentowi koło nosa. Dotychczas użytkownicy płatności online mogli w takiej sytuacji zrezygnować z zakupów bądź skorzystać z możliwości odroczenia płatności lub też rozłożyć ją na raty. Alternatywnym rozwiązaniem było skorzystanie z limitu odnawialnego we własnym banku.

P24Now łączy w sobie wszystkie trzy rozwiązania. Użytkownik, który zdecyduje się na skorzystanie z usługi, zyskuje limit odnawialny w wysokości nawet 10 000 zł. Wystarczająco wysoki, aby nie przepuścić żadnej nadarzającej się okazji na opłacalny zakup. Zapłata może wówczas odbyć się na dwa sposoby:

  • w formie odroczonej płatności do 54 dni,
  • w formie wygodnych rat online (również 0%).

Dzięki temu konsument zyskuje ogromną elastyczność finansową i może dostosować sposób zapłaty idealnie do własnych preferencji i potrzeb.

Najpopularniejsze sklepy internetowe

Usługę P24Now oferuję aktualnie coraz więcej popularnych sklepów internetowych działających w Polsce. Wśród nich można znaleźć sklepy reprezentujące rozmaite branże – od odzieżowej, przez obuwniczą, zoologiczną, wykończeniową, po elektronikę i wiele, wiele innych. Duża liczba sklepów przekłada się na szeroki wachlarz asortymentu, co sprawia, że P24Now staje się jeszcze przydatniejszą usługą.

Wniosek online = szybka decyzja

Dotychczasowi użytkownicy doceniają P24Now za niezwykłą wygodę, która dotyczy również procesu rejestracji. O limit można wnioskować całkowicie online poprzez konto P24GO. W przypadku odpowiedniej zdolności kredytowej wysokość limitu odnawialnego sięga nawet 10 000 zł. Decyzja nie powinna przekroczyć 15 minut. Jednokrotnie przyznany limit pozwala bez przeszkód i ograniczeń, a także konieczności dodatkowej weryfikacji, korzystać z P24Now przy kolejnych zakupach. Rejestracji można dokonać, wybierając metodę płatności w sklepie internetowym. Można to również zrobić wcześniej by następnie płacić w ten sposób za zakupy przy pomocy zaledwie kilku kliknięć. Limit odnawialny dotyczy wszelkich transakcji w przedziale od 100 zł do 10 000 zł.

Pragniesz poznać więcej nowoczesnych i wygodnych metod płatności online? Odwiedź stronę https://www.przelewy24.pl/ – największego w Polsce operatora płatności online.

Previous Post
Next Post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *