Jaki ekspres do kawy wybrać na stację paliw?

Na stacji paliw można nie tylko zatankować auto. Dla wielu kierowców postój to również okazja, aby odpocząć, a także napić się kawy przed rozpoczęciem dalszej podróży. Jaki ekspres na stację paliw wybrać? Sprawdź najważniejsze parametry!

Dlaczego warto kupić ekspres do kawy na stację paliw?

Chociaż ekspres do kawy nie jest niezbędnym wyposażeniem stacji paliw, to jednak zdecydowanie będzie on dobrą inwestycją.

Obecnie większość popularnych sieci stacji, między innymi Orlen, oferuje swoim klientom nie tylko możliwość zatankowania paliwa, lecz też skorzystania z rozbudowanego zaplecza gastronomicznego. Szczególnym zainteresowaniem ze strony kierowców cieszy się wtedy kawa.

Kawa na stacji paliw może być zatem tym, co przyciąga na nią kierowców, a tym samym pozwala na uzyskanie większych wpływów. Oczywiście, aby tak było, serwowany napój musi być wysokiej jakości. Stąd tak duże znaczenie ma wybór dobrego ekspresu do kawy.

Dobry ekspres na stację paliw – co kupić?

Na stacji paliw ekspres musi być przede wszystkim wytrzymały, funkcjonalny i efektywny. To w końcu miejsce, w którym kawy przygotowuje się niemalże na bieżąco.

Dzisiaj w sprzedaży można znaleźć różnorodne ekspresy na stacji paliw, stąd bardzo często pojawia się pytanie – jaki model kupić?

Aby rzeczywiście kawa była jak najlepszej jakości, warto zdecydować się na profesjonalny ekspres automatyczny, który potrafi szybko przygotować aromatyczny napój na bazie świeżo zmielonych ziaren. Dodatkowo ekspres powinien pozwalać na skorzystanie z dodatkowych opcji – systemu spieniania mleka, systemu dozującego czekoladę czy syropy. Dzięki temu menu może obejmować szeroką gamę napojów dla każdego klienta stacji.

Automatyczne ekspresy Franke – sprawdzone na stacjach paliw

Wśród ekspresów do kawy rekomendowanych na stacje paliw znajdują się automatyczne ekspresy Franke – szwajcarskiej firmy od lat produkującej profesjonalny sprzęt gastronomiczny.

Ekspresy Franke wyróżniają się najwyższą jakością wykonania, szeroką funkcjonalnością, prostą obsługą oraz wysoką niezawodnością, by dostarczać znakomitej jakości kawę non-stop.

Previous Post
Next Post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *