Obsługa księgowa dla zagranicznych firm

Obcokrajowcy otwierający swoją działalność w Polsce zderzają się ze ścianą skomplikowanych przepisów. Jak łatwiej założyć i prowadzić biznes? Z pomocą przychodzą biura rachunkowe kierujące swoje usługi do zagranicznych firm.

Outsourcing księgowości dla zagranicznych firm

Polskie przepisy regulujące księgowość są zawiłe. Prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów oraz ksiąg podatkowych także zajmuje dużo czasu. Właśnie dlatego tak wiele firm decyduje się na outsourcing księgowości.

Outsourcing księgowości oznacza zlecenie prac księgowych zewnętrznej firmie – biuru rachunkowemu, które zatrudnia księgowych i innych specjalistów w dziedzinie obsługi biznesu. Wybrane z nich działają również jako polski księgowy dla zagranicznych firm. Obsługa odbywa się wtedy w języku obcym.

Firmy prowadzące usługi księgowe dla zagranicznych firm zapewniają kompleksową obsługę w poniższym zakresie:
– zakładanie firmy,
– prowadzenie księgowości,
– obsługa kadrowo-płacowa,
– zakładanie kont bankowych,
– tworzenie planu kont,
– wystawianie faktur,
– elektroniczny obieg dokumentów,
– obsługa kontroli.

Jak znaleźć księgowego obsługującego zagraniczne firmy?

Usługi w zakresie polish accountant, czyli polskiej księgowości można znaleźć na stronie bagrupp.com. Wybór dobrego księgowego dla zagranicznych firm jest zatem przyszłościową decyzją, aby założenie i prowadzenie działalności gospodarczej w Polsce stało się jeszcze łatwiejsze, wygodniejsze i bezpieczniejsze.

Previous Post
Next Post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *