Biznesowa wiedza na wyciągniecie ręki. Tysiące audiobooków i e-booków w abonamencie.

Chcesz poszerzać swoje kompetencje zawodowe? A może stawiasz na rozwój osobisty? Czytaj! Sprawdź, jakie książki są dzisiaj wybierane najczęściej i jak dotrzeć do nich jeszcze łatwiej, by zawsze mieć je pod ręką.

Skąd czerpać wiedzę biznesową?

Ciągły rozwój ma bardzo duże znaczenie w biznesie – niezależnie od branży. Wspiera on również rozwój osobisty, dostarczając szeroką wiedzę i motywację do zmian.Aby zdobyć nowe informacje, można nie tylko czytać artykuły, blogi branżowe czy uczestniczyć w szkoleniach. Biznesowa wiedza na wyciągniecie ręki to także publikacje książkowe uznanych autorów.

Książki o biznesie i rozwoju osobistym – to się czyta!

Smart Working dla wszystkich. Więcej niż praca zdalna” – Villa Dario
Jeżeli pracujesz w home office, ta książka przeznaczona jest specjalnie dla Ciebie. Dzięki niej możesz dowiedzieć się, jak zorganizować swoją pracę w domu, by wykonywać ją efektywnie i z satysfakcją.

Przedsiębiorca wobec współczesnych uwarunkowań i czynników przedsiębiorczości” – Robert Majkut
Kompendium wiedzy dotyczące prowadzenia firmy w dzisiejszych czasach. Szeroka analiza obecnych uwarunkowań oraz czynników wpływających na przedsiębiorczość, między innymi w kontekście gospodarki, rynku pracy, konsumentów, nowych technologii.

Potęga podświadomości” – Joseph Murphy
Jedna z najpopularniejszych książek poświęconych rozwojowi osobistemu. Prezentuje sprawdzone techniki korzystania z własnej podświadomości, by zyskać klucz do pełniejszego życia.

Jak łatwiej czytać książki biznesowe?

Nie masz już miejsca na przechowywanie książek? Chcesz mieć różne publikacje zawsze ze sobą? A może jesteś minimalistą i nie chcesz gromadzić nowych rzeczy w swoim domu?

Aby łatwiej zdobywać wiedzę i wspierać swój rozwój osobisty, wybierz ebooki i audiobooki o biznesie. Obecnie można znaleźć je w wielu wariantach w internecie i natychmiast rozpocząć lekturę na swoim smartfonie, tablecie lub czytniku książek.

Dostęp do publikacji elektronicznych można uzyskać nie tylko poprzez zakup pojedynczych pozycji, ale także przez skorzystanie z wygodnego abonamentu Legimi, w ramach którego czekają dziesiątki tysięcy tytułów bez limitu.

Previous Post
Next Post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *