Co jest ważne przy wyborze programu kadrowo-płacowego dla małej firmy?

Każdy, kto pracuje przy komputerze, ma jedną główną potrzebę. System i zainstalowane programy mają być proste oraz przyjemne w obsłudze. Tymczasem często sprzęt nie należy do najlepszych, a oprogramowanie bywa nieintuicyjne.

Im mniej chaosu w ustawieniach i wyglądzie, tym wygodniejsza i szybsza praca. Szczególne znaczenie kwestia komfortu ma w księgowości, to tam korzysta się przez większość dnia z jednego programu. Część oprogramowania kadrowo-płacowego tego nie ułatwia- ma skomplikowany interface, w którym łatwo się pogubić.

Fakturowanie, księgowość i kadry

Programy z linii Streamsoft PCBiznes są inne – układ ikon i innych elementów oprogramowania jest przejrzysty i czytelny. Każdy z nich jest zupełnie odrębnym oprogramowaniem, odpowiedzialnym za inne kwestie w firmie. Jednocześnie import danych między nimi jest zupełnie bezproblemowy. Firma może więc korzystać tylko z jednego programu, albo z całego pakietu. Wszystko zależnie od potrzeb.

Streamsoft PCBiznes: Ewa, Ala i Aga

Program Ewa odpowiada za faktury i magazyn. Ułatwia wystawianie dokumentów sprzedażowych, zakupowych oraz magazynowych, prowadzenie kartotek kontrahentów oraz rozrachunków. Drugim programem z pakietu jest Ala, czyli narzędzie do obsługi księgowej. W programie poprowadzisz wybraną formę księgowości: KPiR lub ryczałt. Z pomocą Ali można także prowadzić ewidencję środków trwałych i pojazdów. Trzecim programem z pakietu Streamsoft PCBiznes jest Aga, czyli program do obsługi kadrowo-płacowej. To znaczy, że z pomocą Agi można prowadzić pełną dokumentację kadrową. Program zautomatyzuje wyliczanie płac oraz wysyłkę deklaracji podatkowych.

Dane zawsze bezpieczne

Streamsoft PCBiznes to także możliwość skorzystania z usługi e-Archiwizacji, która umożliwia przechowanie kopii danych z programów. Informacje są chronione przed zniszczeniem czy kradzieżą. Dzięki temu nie trzeba już pamiętać o tym, aby wszystko ręcznie zapisywać, program robi to w pełni automatycznie zgodnie z ustalonym harmonogramem. Każdy, kto choć raz w życiu stracił dane, wie że wiąże się to ze żmudnym procesem odzyskiwania, który albo się uda, albo nie. W prowadzeniu biznesu nie ma miejsca na utratę czegokolwiek, dlatego e-Archiwizacja jest zdecydowanie warta uwagi.

Urząd Skarbowy pod kontrolą!

Z pakietem Streamsoft PCBiznes masz możliwość generowania, sprawdzenia oraz przesłania elektronicznych wersji deklaracji podatkowych oraz jednolitego pliku kontrolnego bezpośrednio do Urzędu Skarbowego! Programy obsługują także wszystkie deklaracje, które trzeba złożyć. To kolejne ułatwienie w działaniu przedsiębiorstwa.

Więc co jest ważne?

Łatwość obsługi, czytelność i przede wszystkim synchronizacja danych między oprogramowaniem to podstawowe funkcjonalności dobrych programów księgowych. Wszystkie cechy spełnia pakiet Streamsoft PCBiznes, który można testować zupełnie za darmo przez 60 dni!

Previous Post
Next Post

Comments

Sebastian

intuicyjny interfejs to coś na co zawsze zwracam przy tego typu programach

PPO

poruszony został bardzo istotny temat i tak jak wskazał Sebastian sama obsługa narzędzia też jest ważna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *