Platforma Ortomedico.pl – realizacja wniosków NFZ, która uratowała miejsca pracy

Od początku 2020 roku osoby korzystające z refundacji wyrobów medycznych przez Narodowy Fundusz Zdrowia mają dostęp do e-zlecenia, które nie wymaga już wizyty w siedzibie NFZ. Co więcej, swoje zamówienie mogą zrealizować wtedy całkowicie online – taką opcję oferuje platforma Ortomedico.pl.

Ortomedico.pl – wsparcie w czasach pandemii

Zamówienie na wyroby medyczne, między innymi na wyroby chłonne, urologiczne, stomijne i dla diabetyków, przez długi czas było dla wielu pacjentów i ich opiekunów poważnym problemem. Teraz, w dobie pandemii koronawirusa, sytuacja dodatkowo się skomplikowała.

Na szczęście, aby zakupić potrzebne produkty refundowane przez Fundusz, nie trzeba już udawać osobiście się do lekarza, potem do siedziby NFZ, a następnie do sklepu. Poprzez e-zlecenia wniosek można realizować elektronicznie i zakupić wyroby w internecie – za pomocą platformy Ortomedico.pl.

Wyroby medyczne dostępne na platformie Ortomedico.pl

Ortomedico.pl to platforma internetowa założona przez Centrum Relax-Med z Rybnika, które już od lat zajmuje się zaopatrzeniem medycznym klientów w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Platforma ta została założona, aby realizacja e-zleceń dotyczących zakupu wyrobów medycznych stała się jeszcze łatwiejsza. Teraz, gdy ze względu na zagrożenie zakażeniem koronawirusem lepiej unikać kontaktów z innymi osobami, to duże wsparcie dla pacjentów i opiekunów chcących zakupić niezbędne na co dzień wyposażenie, między innymi pieluchomajtki refundacja, wkładki urologiczne, wyroby stomijne jak worki, pasy czy przetoki, produkty dla diabetyków, w tym wkłucia, sensory czy zestawy infuzyjne.

Za pomocą platformy internetowej Ortomedico.pl wszystkie z tych produktów cyklicznych można zamówić online, korzystając z przysługującego dofinansowania z NFZ.

Zamówienie na Ortomedico.pl – szybko, łatwo i wygodnie

Jak wskazuje Paweł Zostawa z Relax-Med, dzięki wysiłkom osób tworzących platformę Ortomedico.pl udało się stworzyć miejsce, w którym zakupienie wyrobów medycznych stało się w końcu łatwiejsze. Uruchamiając kanał sprzedaży online, firma jednocześnie stawiła czoło krachowi gospodarczemu, co zminimalizowało jej straty w obliczu pandemii.

Złożenie zamówienia na wyroby medyczne za pośrednictwem platformy Ortomedico.pl jest bardzo proste. W tym celu wystarczy tylko wypisać formularz online, wybrać produkty, a potem zrealizować zamówienie. Zakupione produkty będą dostarczone pod wskazany adres już w przeciągu paru dni. Dzięki temu zamawianie refundowanych wyrobów medycznych stało się jeszcze szybsze, prostsze i wygodniejsze.

Previous Post
Next Post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *