GetHome.pl – jak łamie się schematy na rynku nieruchomości?

Aktualnie portal ogłoszeniowy GetHome.pl co miesiąc odwiedza ponad 100 000 użytkowników. Tak dobry wynik jest efektem innowacyjnego podejścia do prezentowania ofert mieszkań i domów. Dzięki dbałości portalu o brak zduplikowanych ogłoszeń użytkownicy oszczędzają czas, poszukując wymarzonej przestrzeni.

GetHome.pl rozwiązuje problemy pośredników i kupujących

Portal ogłoszeniowy GetHome.pl jest odpowiedzią na problemy, z którymi mierzą się zarówno nabywcy, jak i biura nieruchomości. Twórcy serwisu stworzyli własny system wykrywania duplikatów ogłoszeń, dzięki któremu do bazy trafiają wyłącznie unikalne oferty. To rozwiązanie sprawia, że osoby poszukujące mieszkania czy domu z rynku pierwotnego lub wtórnego nie są narażone na przeglądanie dziesiątek jednakowych ogłoszeń, jak to ma miejsce na wielu innych portalach. Rezultatem jest spora oszczędność czasu i łatwość, z jaką można znaleźć interesujące oferty.

Na GetHome.pl nie funkcjonuje system płatnych wyróżnień ogłoszeń. Przekonaj się sam, wchodząc na dowolny listing ofert (np. mieszkania na sprzedaż Warszawa) i sprawdź, jakie to proste! Brak możliwości prowadzenia działań marketingowych jest motywacją dla pracowników biur nieruchomości, by więcej czasu przeznaczać na kompleksową obsługę klientów. Zadowolony klient chętnie wystawi pozytywną opinię i poleci biuro znajomym, którzy również poszukują nieruchomości w atrakcyjnej lokalizacji. Taka reklama jest nie tylko naturalna, ale również efektywna.

Tylko unikalne oferty od sprawdzonych biur nieruchomości

Rozwój GetHome.pl jest możliwy dzięki współpracy z wyselekcjonowanymi biurami nieruchomości. Obecnie z portalem współpracuje ponad 1000 agencji. Każdy partner został wnikliwie sprawdzony pod kątem wiarygodności, podejścia do klientów i rzetelności w prezentowaniu nieruchomości wystawionych na sprzedaż. Dzięki współpracy z biurami nieruchomości, które chcą zmienić standardy panujące na rynku, w bazie znaleźć można wyłącznie unikalne ogłoszenia zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego.

Użytkownicy poszukujący mieszkania czy domu mogą szybko i łatwo przeszukać bazę ogłoszeń, określając jedynie miasto lub korzystając z zaawansowanych filtrów. Każda oferta jest dokładnie opisana, prezentowane są też prawdziwe adresy i zdjęcia. Takie podejście procentuje – każdego miesiąca GetHome.pl zdobywa zaufanie kolejnych osób poszukujących wymarzonego lokum.

Jak w kolejnych miesiącach będzie rozwijany GetHome.pl?

Za dotychczasowym sukcesem GetHome.pl stoją zarówno specjaliści z obecnego od 10 lat na rynku serwisu RynekPierwotny.pl, jak i technologia. Stworzenie funkcjonalnego i przyjaznego użytkownikom portalu to jednak nie wszystko. W najbliższym czasie na GetHome.pl zaczną być publikowane oferty prywatne, czyli wystawiane przez osoby fizyczne – właścicieli domów czy mieszkań. Projekt w dalszym ciągu będzie też rozwijany w zakresie poprawy komunikacji między pośrednikami a użytkownikami.

Jednocześnie GetHome.pl reprezentuje innowacyjne podejście nie tylko do publikacji ogłoszeń z branży nieruchomości, ale także komunikacji z użytkownikami prowadzonej za pośrednictwem mediów społecznościowych. Przykładowo na swoim profilu na Facebooku zespół GetHome.pl publikuje zabawne grafiki, których autorką jest KURA rysuje.

Previous Post
Next Post

Comments

Marcel

Sam korzystałem z oferty gethome.pl i do dziś jestem zadowolony. Bardzo szybko znalazłem z małżonką odpowiednie dla nas lokum.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *