Aplikacja dla pracowników Blue Colibri App – poznaj jej najciekawsze funkcje

Blue Colibri App to pierwsza na polskim rynku aplikacja przeznaczona do usprawniania komunikacji wewnątrz firmy. Rozwiązuje ona typowe problemy występujące w przedsiębiorstwach, takie jak gubienie dokumentów, nieskuteczne wydawanie poleceń, chaos informacyjny, a w efekcie niska efektywność pracy i opóźnienia. Aplikacja od momentu debiutu cieszy się ogromnym zainteresowaniem firm, co tylko potwierdza, jak duże było zapotrzebowanie na tego typu narzędzie. Przyjrzeliśmy się bliżej Blue Colibri App i omawiamy jej najciekawsze funkcje.

Szybkie wiadomości

To podstawowa, a jednocześnie jedna z najbardziej przydatnych funkcji Blue Colibri App, która polega na udostępnianiu wiadomości firmowych zainteresowanym pracownikom – na przykład członkom zespołu pracującym nad danym projektem. Jest to kluczowe udogodnienie w realiach pracy zdalnej oraz w firmach zatrudniających pracowników terenowych. Do każdej wiadomości można załączyć np. zdjęcie czy wideo, dzięki czemu komunikat jest bardziej zrozumiały i lepiej zapamiętany niż ten przekazany ustnie podczas rozmowy telefonicznej.

Kalendarz wydarzeń

Zorganizowałeś ważne spotkanie zespołu, ale kilka osób nie dotarło zasłaniając się tym, że nie otrzymały zaproszenia? Takie irytujące problemy można wyeliminować kilkoma kliknięciami kciukiem w ekran telefonu. Blue Colibri App posiada funkcję tworzenia wydarzeń firmowych, które automatycznie są zapisywane w kalendarzu zaproszonych osób – aplikacja wyśle im również przypomnienie wymuszające potwierdzenie otrzymania zaproszenia (koniec z tanimi wymówkami i magicznie „znikającymi” mailami).

Najważniejsze informacje

Często jest tak, że przełożony chcąc szybko przekazać ważną wiadomość pracownikowi nie może się z nim skontaktować – ten nie odbiera telefonu, ponieważ np. jest na ważnym spotkaniu. Chcąc mieć pewność, że pracownik otrzyma bardzo ważny komunikat można skorzystać z funkcji najważniejsze informacje. Aplikacja dla pracowników firmy Blue Colibri App wyświetli wiadomość na ekranie telefonu odbiorcy w taki sposób, że nie da się jej przeoczyć.

Społeczności

Można się spotkać z określeniem, że Blue Colibri App to taki „Facebook dla pracowników” i zdecydowanie coś w tym jest. Aplikacja oferuje funkcję społeczności, którą można wykorzystać do tworzenia np. różnych grup zainteresowań. Dzięki temu pracownicy z różnych działów, którzy nie mają ze sobą na co dzień kontaktu, mogą się lepiej poznać i zintegrować wokół wspólnego zainteresowania czy realizowanego projektu.

Chat

W wielu firmach obowiązuje kultura komunikowania się między poszczególnymi członkami zespołu za pośrednictwem popularnych komunikatorów internetowych, jak WhatsApp, Google Hangouts czy Messenger. Pamiętajmy jednak, że są to aplikacje firm trzecich, które m.in. zbierają informacje o użytkownikach. Nie jest to więc w 100% bezpieczne, nie wspominając już o tym, że nie jest do końca profesjonalne.

Blue Colibri App posiada własny moduł chatu, który pozwala nawiązać szybki kontakt z osobami z listy kontaktów lub z utworzonymi wcześniej grupami społecznościowymi. Jest to szybka, wygodna forma kontaktu, w dodatku dużo mniej absorbująca niż rozmowa telefoniczna.

Więcej o tym, jak aplikacja Blue Colibri App może rozwiązać problemy komunikacyjne w praktycznie każdej firmie i organizacji, przeczytasz w artykule na stronie https://bluecolibriapp.pl/.

Previous Post
Next Post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *